ANNA JUNIOR HIGH ROCKET RELAYS
Saturday, May 9th, 2015
at Anna
05/09/2015 - 05/09/2015
Meet Scores
MALE TEAM SCORES 1 MINSTER MNST 75.000 2 FT. LORAMIE FLOR 74.000 3 ANNA ANN 68.000 4 RUSSIA RUS 51.000 5 HOUSTON HOU 40.000 6 LEHMAN CATH. LEHC 37.000 7 WAYNESFIELD-GOSHEN WGO 27.000 8 RIVERSIDE DRIV 25.000 9 W. LIBERTY-SALEM WLS 20.000 10 BOTKINS BOTK 18.000 11 FRANKLIN MONROE FMON 17.000 12 NEW KNOXVILLE NKN 7.000 FEMALE TEAM SCORES 1 MINSTER MNST 98.000 2 W. LIBERTY-SALEM WLS 71.000 3 ANNA ANN 67.000 4 RUSSIA RUS 41.000 4 FT. LORAMIE FLOR 41.000 6 FRANKLIN MONROE FMON 38.000 7 BOTKINS BOTK 34.000 8 HOUSTON HOU 26.000 9 LEHMAN CATH. LEHC 20.000 10 NEW KNOXVILLE NKN 17.000 11 WAYNESFIELD-GOSHEN WGO 8.000
Event 45 GIRLS 400m Shuttle Hurdle REL.
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
1:16.44
2 Minster A
Minster
1:16.59
3 Botkins A
Botkins
1:17.49
4 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
1:18.40
5 W. Liberty-Salem A
W. Liberty-Salem
1:20.94
6 Lehman Cath. A
Lehman Cath.
1:21.27
7 Russia A
Russia
1:23.97
8 Franklin Monroe A
Franklin Monroe
1:24.13
9 Houston A
Houston
1:27.22
Event 46 BOYS 440m Shuttle Hurdle REL.
NAME
TEAM
TIME
1 Minster A
Minster
1:19.12
2 Houston A
Houston
1:20.86
3 Anna A
Anna
1:21.64
4 Russia A
Russia
1:22.27
5 Riverside A
Riverside
1:23.49
6 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
1:24.39
7 Lehman Cath. A
Lehman Cath.
1:26.73
8 Franklin Monroe A
Franklin Monroe
1:28.27
Event 49 GIRLS 3200m Distance Medley REL.
NAME
TEAM
TIME
1 Minster A
Minster
10:23.21
2 Russia A
Russia
10:52.38
3 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
10:58.98
4 W. Liberty-Salem A
W. Liberty-Salem
11:01.59
5 Franklin Monroe A
Franklin Monroe
12:01.95
6 Houston A
Houston
12:24.10
7 Lehman Cath. A
Lehman Cath.
12:25.79
8 Anna A
Anna
13:01.53
Event 50 BOYS 3200m Distance Medley REL.
NAME
TEAM
TIME
1 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
9:14.00
2 Russia A
Russia
9:54.41
3 Franklin Monroe A
Franklin Monroe
9:59.86
4 Houston A
Houston
10:00.50
5 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
10:01.75
6 Anna A
Anna
10:14.21
7 Lehman Cath. A
Lehman Cath.
10:18.50
8 Minster A
Minster
10:30.98
9 W. Liberty-Salem A
W. Liberty-Salem
10:42.62
10 Botkins A
Botkins
11:46.14
11 New Knoxville A
New Knoxville
11:57.73
Event 47 GIRLS 800m Sprint Medley REL.
NAME
TEAM
TIME
1 Minster A
Minster
2:02.61
2 W. Liberty-Salem A
W. Liberty-Salem
2:04.31
3 Franklin Monroe A
Franklin Monroe
2:04.76
4 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
2:06.28
5 Botkins A
Botkins
2:06.78
6 Anna A
Anna
2:07.01
7 Lehman Cath. A
Lehman Cath.
2:08.76
8 Houston A
Houston
2:09.48
9 Russia A
Russia
2:27.86
10 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
2:32.37
11 New Knoxville A
New Knoxville
2:36.86
Event 48 BOYS 800m Sprint Medley REL.
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
1:51.20
2 Minster A
Minster
1:56.84
3 Lehman Cath. A
Lehman Cath.
1:56.86
4 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
1:57.86
5 Botkins A
Botkins
1:59.80
6 Franklin Monroe A
Franklin Monroe
2:03.50
7 W. Liberty-Salem A
W. Liberty-Salem
2:04.70
8 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
2:09.04
9 Russia A
Russia
2:09.77
10 Houston A
Houston
2:10.92
11 Riverside A
Riverside
2:24.57
Event 7 GIRLS 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Minster A
Minster
1:59.18
2 W. Liberty-Salem A
W. Liberty-Salem
2:00.85
3 Anna A
Anna
2:03.72
4 Lehman Cath. A
Lehman Cath.
2:03.98
5 Franklin Monroe A
Franklin Monroe
2:04.00
6 Botkins A
Botkins
2:06.84
7 Houston A
Houston
2:07.44
8 Russia A
Russia
2:07.93
9 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
2:08.20
10 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
2:10.15
11 New Knoxville A
New Knoxville
2:17.72
Event 8 BOYS 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
1:49.78
2 Lehman Cath. A
Lehman Cath.
1:50.39
3 Russia A
Russia
1:51.01
4 Anna A
Anna
1:53.89
5 Minster A
Minster
1:54.06
6 Riverside A
Riverside
1:54.15
7 Botkins A
Botkins
1:55.01
8 W. Liberty-Salem A
W. Liberty-Salem
1:57.36
9 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
1:59.02
10 New Knoxville A
New Knoxville
2:01.23
11 Houston A
Houston
2:06.54
Franklin Monroe A
Franklin Monroe
DQ
Event 1 GIRLS 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Minster A
Minster
10:51.82
2 W. Liberty-Salem A
W. Liberty-Salem
11:18.19
3 Russia A
Russia
11:36.43
4 Lehman Cath. A
Lehman Cath.
13:12.04
5 Franklin Monroe A
Franklin Monroe
13:18.82
6 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
13:19.34
Event 2 BOYS 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Houston A
Houston
10:01.14
2 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
10:05.71
3 Anna A
Anna
10:37.53
4 Minster A
Minster
10:37.73
5 Franklin Monroe A
Franklin Monroe
10:39.58
6 W. Liberty-Salem A
W. Liberty-Salem
10:51.32
7 Lehman Cath. A
Lehman Cath.
11:02.82
8 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
11:41.73
Event 11 GIRLS 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 W. Liberty-Salem A
W. Liberty-Salem
55.48
2 Anna A
Anna
58.47
3 New Knoxville A
New Knoxville
59.36
4 Russia A
Russia
1:00.07
5 Minster A
Minster
1:00.47
6 Houston A
Houston
1:00.76
7 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
1:00.77
8 Botkins A
Botkins
1:01.13
9 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
1:02.81
Event 12 BOYS 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
53.12
2 Riverside A
Riverside
54.24
3 Minster A
Minster
55.24
4 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
56.34
5 Russia A
Russia
56.46
6 New Knoxville A
New Knoxville
56.73
7 W. Liberty-Salem A
W. Liberty-Salem
59.25
8 Botkins A
Botkins
1:00.11
9 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
1:00.92
10 Lehman Cath. A
Lehman Cath.
1:02.07
11 Franklin Monroe A
Franklin Monroe
1:04.19
Houston A
Houston
DQ
Event 23 GIRLS 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Minster A
Minster
4:35.94
2 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
4:40.99
3 Russia A
Russia
4:48.07
4 Franklin Monroe A
Franklin Monroe
4:51.17
5 Houston A
Houston
5:04.04
6 W. Liberty-Salem A
W. Liberty-Salem
5:05.95
7 Anna A
Anna
5:06.99
8 Lehman Cath. A
Lehman Cath.
5:34.95
Event 24 BOYS 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
3:59.40
2 Minster A
Minster
4:05.64
3 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
4:10.49
4 Russia A
Russia
4:12.01
5 Lehman Cath. A
Lehman Cath.
4:19.49
6 Houston A
Houston
4:19.99
7 Botkins A
Botkins
4:20.99
8 W. Liberty-Salem A
W. Liberty-Salem
4:23.19
9 Franklin Monroe A
Franklin Monroe
4:29.48
Anna A
Anna
DQ
Event 25 GIRLS Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Grace Homan [74]
Botkins
104'09.00"
2 Shelby Ayers
Houston
96'02.00"
3 Maddy Wiseman [184]
Lehman Cath.
82'11.00"
4 Savanna Spencer
Waynesfield-Goshen
79'05.00"
5 Gracie Serna
W. Liberty-Salem
79'00.00"
6 Sierra Benavente
Anna
78'08.00"
7 Janell Greve [42]
Botkins
75'09.00"
8 Emma Meyer
Anna
75'00.00"
9 Grace Maurer
Anna
73'10.00"
10 Laurissa Poling
Russia
71'05.00"
11 Sierra Lentz [668]
Minster
69'11.00"
12 Emma Olberding [667]
Minster
69'06.00"
13 Hannah Vallandingham
Russia
68'00.00"
14 Margo Luthman [677]
Minster
67'11.00"
15 Aleah Frilling [401]
Ft. Loramie
66'05.00"
16 Cassidy Albers [406]
Ft. Loramie
63'08.00"
17 Leah Stoodt
Houston
63'01.00"
18 Kambree Cox
W. Liberty-Salem
63'00.00"
19 Taylor Neuman
New Knoxville
61'11.00"
20 Carly Fledderjohann
New Knoxville
60'08.00"
21 Peyton Orahood
W. Liberty-Salem
60'00.00"
22 Amy Besecker
Franklin Monroe
58'04.00"
23 Morgan Eilerman [416]
Ft. Loramie
53'10.00"
24 Hannah Berry
Franklin Monroe
53'06.00"
25 Morgan Wemmer
Houston
48'04.00"
26 Nicole Werling
Waynesfield-Goshen
47'10.00"
27 Faith Cisco [37]
Botkins
47'03.00"
28 Tiffany Behr [169]
Lehman Cath.
47'02.00"
29 Grace Voisard
Russia
43'04.00"
30 Jenna Funk
Waynesfield-Goshen
40'03.00"
31 Kirstin Lee [180]
Lehman Cath.
38'10.00"
32 Laurel Kleister
New Knoxville
32'03.00"
=RELAY RESULTS=
1 TEAM A []
Botkins
227'09.00"
2 TEAM A []
Anna
227'06.00"
3 TEAM A []
Houston
207'07.00"
4 TEAM A []
Minster
207'04.00"
5 TEAM A []
W. Liberty-Salem
202'00.00"
6 TEAM A []
Ft. Loramie
183'11.00"
7 TEAM A []
Russia
182'09.00"
8 TEAM A []
Lehman Cath.
168'11.00"
9 TEAM A []
Waynesfield-Goshen
167'06.00"
10 TEAM A []
New Knoxville
154'10.00"
11 TEAM A []
Franklin Monroe
111'10.00"
Event 26 BOYS Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Isaac Dodds
Anna
122'08.00"
2 Bryce Metz [84]
Botkins
118'10.00"
3 Collin Detrick [36]
Ft. Loramie
116'06.00"
4 Cody Frericks
Minster
112'02.00"
5 Josh Pangilinan [35]
Ft. Loramie
108'04.00"
6 Conor O'Leary [132]
Lehman Cath.
108'03.00"
7 Derek Girod
Houston
106'06.00"
8 Jacob Larger
Minster
101'07.00"
9 Nick Brandewie [31]
Ft. Loramie
95'10.00"
10 Evan Deiters
Anna
94'04.00"
11 Sam Schmiesing
Minster
93'09.00"
12 Logan Johnson [63]
Botkins
93'05.00"
13 Evan Coverstone
Russia
92'10.00"
14 Marcus Lee [85]
Botkins
89'11.00"
15 Josh Kirschner
Waynesfield-Goshen
82'06.00"
16 Isiah Curl
Houston
79'05.00"
17 Brayden Farley
Anna
78'11.00"
18 Dustin Plummer
Waynesfield-Goshen
77'08.00"
19 Logan Boling
W. Liberty-Salem
77'07.00"
20 Zach McCall
W. Liberty-Salem
73'03.00"
21 Michael Farquarson
W. Liberty-Salem
68'08.00"
22 Tommy Hamlin [101]
Lehman Cath.
61'07.00"
23 Kyle Griewe
Waynesfield-Goshen
57'10.00"
24 Christian Stueve
Russia
57'08.00"
25 Jake Pence
Houston
57'07.00"
26 Michael Allenbaugh [129]
Lehman Cath.
52'10.00"
27 Noah Katterheinrich
New Knoxville
51'11.00"
28 Caleb Lageman
New Knoxville
47'01.00"
29 Jasson Huntwork
Russia
22'01.00"
=RELAY RESULTS=
1 TEAM A []
Ft. Loramie
320'08.00"
2 TEAM A []
Minster
307'06.00"
3 TEAM A []
Botkins
302'02.00"
4 TEAM A []
Anna
295'11.00"
5 TEAM A []
Houston
243'06.00"
6 TEAM A []
Lehman Cath.
222'08.00"
7 TEAM A []
W. Liberty-Salem
219'06.00"
8 TEAM A []
Waynesfield-Goshen
218'00.00"
9 TEAM A []
Russia
172'07.00"
10 TEAM A []
New Knoxville
99'00.00"
Event 27 GIRLS High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Kaitlynn Albers [637]
Minster
4'08.00"
2 Savannah Weaver
W. Liberty-Salem
4'04.00"
3 Shana Roe
Anna
4'04.00"
4 Jacklyn Leffel
New Knoxville
4'04.00"
5 Addie White
Houston
4'02.00"
6 Addy Johnson
W. Liberty-Salem
4'02.00"
7 Averi Wolf [654]
Minster
4'02.00"
8 Aleah Frilling [401]
Ft. Loramie
4'02.00"
9 Lillian Toller
Anna
4'00.00"
9 Emily Bertke
Anna
4'00.00"
11 Madison Rose [409]
Ft. Loramie
4'00.00"
12 Kalyn Hostetter
New Knoxville
4'00.00"
13 Paige Shafer
W. Liberty-Salem
3'10.00"
14 Gwen Meiring [603]
Minster
3'10.00"
Cassidy Albers [406]
Ft. Loramie
NM
Brandi Kunk
Houston
NM
Alex Freytag
Houston
NM
=RELAY RESULTS=
1 TEAM A []
Minster
12'08.00"
2 TEAM A []
W. Liberty-Salem
12'04.00"
3 TEAM A []
Anna
12'04.00"
4 TEAM A []
New Knoxville
8'04.00"
5 TEAM A []
Ft. Loramie
8'02.00"
6 TEAM A []
Houston
4'02.00"
Event 28 BOYS High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Jordan York
Russia
5'04.00"
2 Andrew Poppe
New Knoxville
5'02.00"
3 Adam Dapore
Russia
5'00.00"
4 Quinn Humes
Waynesfield-Goshen
5'00.00"
5 Ethan Smith
Minster
5'00.00"
6 Gavin Shulze [32]
Ft. Loramie
4'10.00"
7 Noah Enneking
Minster
4'10.00"
7 Alex Bruggeman
Anna
4'10.00"
9 Caleb Cruset
Anna
4'06.00"
9 Dawson Vanhorn
Anna
4'06.00"
11 Lee Magoto
Russia
4'06.00"
11 Nathan Raterman [20]
Ft. Loramie
4'06.00"
13 Mason Kemper [34]
Ft. Loramie
4'06.00"
Josh Langenkamp
Houston
NM
John James
Waynesfield-Goshen
NM
Wesley Jester
Houston
NM
Nick Wolke
Waynesfield-Goshen
NM
Blake Jacobs
Houston
NM
Gage Vance
Franklin Monroe
NM
Ross Thayer
Franklin Monroe
NM
Jack Heitbrink
Minster
NM
=RELAY RESULTS=
1 TEAM A []
Russia
14'10.00"
2 TEAM A []
Ft. Loramie
13'10.00"
3 TEAM A []
Anna
13'10.00"
4 TEAM A []
Minster
9'10.00"
5 TEAM A []
New Knoxville
5'02.00"
6 TEAM A []
Waynesfield-Goshen
5'00.00"
Event 29 GIRLS Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Leighanna Rautsaw
Franklin Monroe
14'06.00"
2 Hannah Shoemaker
Anna
14'01.00"
3 Emily Case
Waynesfield-Goshen
13'04.50"
4 Rachel McGill
W. Liberty-Salem
13'03.00"
5 Taylor Homan [622]
Minster
13'02.00"
6 Lydia Moell
W. Liberty-Salem
13'01.00"
7 Audrey Cable
Franklin Monroe
12'09.50"
8 Mara Schmiesing [631]
Minster
12'08.00"
8 Katie Hueing
Russia
12'08.00"
10 Faith Apple
Russia
12'07.00"
10 Elizabeth Michael
Anna
12'07.00"
12 Lindsay Mceldowney
Anna
12'05.50"
13 Kera Knepshield
Franklin Monroe
12'04.50"
14 Veda Kneer
Waynesfield-Goshen
12'03.00"
15 Madison Rose [409]
Ft. Loramie
11'11.50"
16 Kaitlyn Wolf [656]
Minster
11'09.50"
16 Alyssa Kemp
Houston
11'09.50"
18 Emily Carey
Houston
11'08.50"
19 Cheyenne Gluckle
W. Liberty-Salem
11'08.00"
20 Taylor Gonzalez
New Knoxville
11'07.00"
21 Morgan Eilerman [416]
Ft. Loramie
11'04.50"
22 Lauren Nitschke
New Knoxville
11'01.00"
23 Anna Gumbert [408]
Ft. Loramie
10'10.00"
24 Emma Delaet
Russia
10'04.50"
25 Haeley Hefner
Waynesfield-Goshen
10'02.00"
=RELAY RESULTS=
1 TEAM A []
Franklin Monroe
39'08.00"
2 TEAM A []
Anna
39'01.50"
3 TEAM A []
W. Liberty-Salem
38'00.00"
4 TEAM A []
Minster
37'07.50"
5 TEAM A []
Waynesfield-Goshen
35'09.50"
6 TEAM A []
Russia
35'07.50"
7 TEAM A []
Ft. Loramie
34'02.00"
8 TEAM A []
Houston
23'06.00"
9 TEAM A []
New Knoxville
22'08.00"
Event 30 BOYS Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Elliott Gilardi [119]
Lehman Cath.
15'05.50"
2 Alex Gleason [135]
Lehman Cath.
15'04.50"
3 Ethan Smith
Minster
14'07.00"
4 Luke Booher
Franklin Monroe
14'06.00"
5 Gavin George
Russia
14'05.00"
6 Conor O'Leary
Lehman Cath.
14'03.00"
7 Darrick Cotterman
Riverside
14'02.00"
8 Alex Seger
Russia
14'01.00"
9 Lawrence Hernandez
Minster
13'11.50"
9 Luke Foster
Houston
13'11.50"
11 Matthew Loffing
W. Liberty-Salem
13'11.00"
12 Jay Prenger
Minster
13'10.00"
13 Cole Maurer
Anna
13'06.00"
14 Zane Woodruff
W. Liberty-Salem
13'03.50"
14 Jason Siefring
Russia
13'03.50"
16 Ben Schmitmeyer
Anna
13'02.00"
17 Dylan Koenig
New Knoxville
13'01.50"
17 Connor Bensman
Anna
13'01.50"
19 Trent Lehman
New Knoxville
12'08.00"
20 Blake Holthaus [24]
Ft. Loramie
12'07.50"
21 Blaine Mantor
Houston
12'06.00"
22 Gauge Rumer
Waynesfield-Goshen
12'04.50"
23 Colton Henninger
Franklin Monroe
12'03.00"
23 Eddie Kolata
W. Liberty-Salem
12'03.00"
25 Xavier Gilliland
Franklin Monroe
12'02.00"
26 Keith Wooddell
Waynesfield-Goshen
11'09.00"
27 Connor Raterman [33]
Ft. Loramie
11'03.00"
28 Corey Tingler
Houston
10'08.50"
29 Zach Pleiman [22]
Ft. Loramie
10'07.50"
30 Gallant Shephard
Waynesfield-Goshen
9'07.50"
31 Scott Wilkinson
Riverside
9'05.00"
32 Christopher Wallace
Riverside
8'00.00"
=RELAY RESULTS=
1 TEAM A []
Lehman Cath.
45'01.00"
2 TEAM A []
Minster
42'04.50"
3 TEAM A []
Russia
41'09.50"
4 TEAM A []
Anna
39'09.50"
5 TEAM A []
W. Liberty-Salem
39'05.50"
6 TEAM A []
Franklin Monroe
38'11.00"
7 TEAM A []
Houston
37'02.00"
8 TEAM A []
Ft. Loramie
34'06.00"
9 TEAM A []
Waynesfield-Goshen
33'09.00"
10 TEAM A []
Riverside
31'07.00"
11 TEAM A []
New Knoxville
25'09.50"
Event 31 GIRLS Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Grace Homan [74]
Botkins
43'02.50"
2 Shelby Ayers
Houston
37'09.00"
3 Margo Luthman [677]
Minster
35'10.00"
4 Erin Scott
New Knoxville
35'02.00"
5 Maddy Wiseman [184]
Lehman Cath.
34'00.75"
6 Laurissa Poling
Russia
33'03.00"
7 Megan Jurosic
New Knoxville
32'06.00"
8 Emma Meyer
Anna
32'03.00"
9 Kambree Cox
W. Liberty-Salem
31'05.00"
9 Janell Greve [42]
Botkins
31'05.00"
11 Grace Maurer
Anna
29'05.50"
12 Gracie Serna
W. Liberty-Salem
28'05.75"
13 Emma Olberding [667]
Minster
28'01.00"
14 Morgan Eilerman [416]
Ft. Loramie
27'05.75"
15 Kaitlyn Wolf [656]
Minster
27'00.50"
16 Kennedy Spicer [173]
Lehman Cath.
26'04.50"
17 Leah Stoodt
Houston
26'03.00"
18 Savanna Spencer
Waynesfield-Goshen
26'02.00"
19 Savannah Albers
Russia
25'03.00"
20 Emily Hawkins
W. Liberty-Salem
25'01.00"
21 Kayleigh Knerr
Anna
24'11.75"
22 Taylor Francis [415]
Ft. Loramie
24'10.50"
23 Amy Besecker
Franklin Monroe
24'08.50"
24 Nicole Werling
Waynesfield-Goshen
24'06.50"
25 Hannah Vallandingham
Russia
23'07.00"
26 Cassidy Albers [406]
Ft. Loramie
22'02.00"
27 Faith Cisco [37]
Botkins
22'00.50"
28 Hannah Berry
Franklin Monroe
21'10.50"
29 Jenna Funk
Waynesfield-Goshen
21'08.00"
30 Jen Oliver
Houston
20'06.50"
31 Grace Deitsch
New Knoxville
19'08.00"
32 Kirstin Lee [180]
Lehman Cath.
19'07.75"
=RELAY RESULTS=
1 TEAM A []
Botkins
96'08.00"
2 TEAM A []
Minster
90'11.50"
3 TEAM A []
New Knoxville
87'04.00"
4 TEAM A []
Anna
86'08.25"
5 TEAM A []
W. Liberty-Salem
84'11.75"
6 TEAM A []
Houston
84'06.50"
7 TEAM A []
Russia
82'01.00"
8 TEAM A []
Lehman Cath.
80'01.00"
9 TEAM A []
Ft. Loramie
74'06.25"
10 TEAM A []
Waynesfield-Goshen
72'04.50"
11 TEAM A []
Franklin Monroe
46'07.00"
Event 32 BOYS Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Bryce Metz [84]
Botkins
41'01.50"
2 Cody Frericks
Minster
40'09.50"
3 Ollie Jacobs
Riverside
39'02.00"
4 Tyler Smith
W. Liberty-Salem
36'11.75"
5 Isaac Dodds
Anna
36'11.00"
6 Ajay Stapleton
Riverside
36'05.00"
7 Collin Detrick [36]
Ft. Loramie
35'06.00"
8 Michael York
Russia
34'08.50"
9 Zach McCall
W. Liberty-Salem
34'07.50"
10 Damien Slaven
Riverside
34'07.25"
11 Brayden Farley
Anna
34'06.50"
12 Blake Holthaus [24]
Ft. Loramie
33'11.00"
13 Evan Deiters
Anna
33'09.00"
14 Derek Girod
Houston
33'07.50"
15 Josh Pangilinan [35]
Ft. Loramie
32'09.00"
16 Grant Beair
Minster
31'07.00"
17 Dustin Frericks
Minster
31'06.00"
18 Garrett Schoenleben
W. Liberty-Salem
31'01.50"
19 Greg Goubeaux
Russia
31'00.00"
20 Dustin Plummer
Waynesfield-Goshen
30'10.00"
21 Josh Kirschner
Waynesfield-Goshen
30'07.00"
22 Marcus Lee [85]
Botkins
29'08.50"
23 Logan Johnson [63]
Botkins
29'05.50"
24 Caleb Lageman
New Knoxville
28'03.00"
25 Korbin Shefbuch
Russia
27'09.00"
26 Tye Little
Waynesfield-Goshen
26'10.50"
27 Cole Pitchford
Houston
23'05.00"
28 Noah Katterheinrich
New Knoxville
19'09.00"
29 Jon Steiner
Houston
18'07.25"
=RELAY RESULTS=
1 TEAM A []
Riverside
110'02.25"
2 TEAM A []
Anna
105'02.50"
3 TEAM A []
Minster
103'10.50"
4 TEAM A []
W. Liberty-Salem
102'08.75"
5 TEAM A []
Ft. Loramie
102'02.00"
6 TEAM A []
Botkins
100'03.50"
7 TEAM A []
Russia
93'05.50"
8 TEAM A []
Waynesfield-Goshen
88'03.50"
9 TEAM A []
Houston
75'07.75"
10 TEAM A []
New Knoxville
48'00.00"
Event 33 GIRLS Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Alyssa Wrasman [424]
Ft. Loramie
8'00.00"
2 Hannah Shoemaker
Anna
7'06.00"
2 Samantha Gaerke
Russia
7'06.00"
4 Selene Weaver
Franklin Monroe
7'06.00"
5 Ansley Heid [600]
Minster
7'00.00"
6 Lydia Moell
W. Liberty-Salem
7'00.00"
7 Sarah Pinchot
Russia
7'00.00"
8 Hannah Pack [609]
Minster
7'00.00"
9 Mackensie Littlefield
Anna
6'06.00"
10 Anna Gumbert [408]
Ft. Loramie
6'06.00"
11 Kera Knepshield
Franklin Monroe
6'06.00"
12 Megan Dillon
W. Liberty-Salem
6'06.00"
13 Emily Bertke
Anna
6'00.00"
13 Lauren Dwenger [614]
Minster
6'00.00"
15 Abigail Grillot
Russia
5'00.00"
15 Haeley Hefner
Waynesfield-Goshen
5'00.00"
17 Cecilia Werner
Waynesfield-Goshen
5'00.00"
Anna Kauffman
W. Liberty-Salem
NM
Allie Barlage [418]
Ft. Loramie
NM
=RELAY RESULTS=
1 TEAM A []
Anna
20'00.00"
2 TEAM A []
Minster
20'00.00"
3 TEAM A []
Russia
19'06.00"
4 TEAM A []
Ft. Loramie
14'06.00"
5 TEAM A []
Franklin Monroe
14'00.00"
6 TEAM A []
W. Liberty-Salem
13'06.00"
7 TEAM A []
Waynesfield-Goshen
10'00.00"
Event 34 BOYS Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Dominic Beaver
Houston
10'00.00"
2 Carson Moore [21]
Ft. Loramie
9'00.00"
3 Broc Miller
Minster
9'00.00"
4 Charles Wray [1]
Ft. Loramie
8'00.00"
4 Max Bohman
Russia
8'00.00"
6 Evan Luthman [4]
Ft. Loramie
8'00.00"
7 Trent Roetgerman
Minster
7'06.00"
8 Tyler McClay
Anna
7'00.00"
9 Benny Couchot
Houston
7'00.00"
10 Henry Tumbusch
Russia
7'00.00"
11 Caleb Baughman
Anna
6'00.00"
12 Derek Bertke
Minster
6'00.00"
13 Corey Tingler
Houston
6'00.00"
Hunter Willoughby
Franklin Monroe
NM
Gabriel Ludington
Anna
NM
Andrew Deloye
Russia
NM
=RELAY RESULTS=
1 TEAM A []
Ft. Loramie
25'00.00"
2 TEAM A []
Houston
23'00.00"
3 TEAM A []
Minster
22'06.00"
4 TEAM A []
Russia
15'00.00"
5 TEAM A []
Anna
13'00.00"